Rolki Tempish Viber 80
Zdjęcia 11 |
Tempish Viber 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Viber 80
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Tempish Viber 80 | 699 zł |
Tempish Viber 80 Inline Skates Czarny EU 37 1000004610-black-37 | 426 zł |
Rolki freestyle TEMPISH Viber 80 40 | 530 zł |
Rolki freestyle męskie VIBER 80 TEMPISH - 37 | 530 zł |
Rolki Tempish Viber 80 czarne/białe | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 530 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →