Роликові ковзани POWERSLIDE Universe
Фото 26 |
POWERSLIDE Universe |
|
Для розмірів черевика 29-32 діаметр коліс становить 80 мм, для розмірів 33-36 колеса 84 мм, для розмірів 37-40 колеса 90 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог POWERSLIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі POWERSLIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Universe
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Powerslide Phuzion Universe 3W Green 2022 - 29-32 | 609 zł |
Powerslide Universe Inline Skates Zielony EU 29-32 940688-29-32 | 451 zł |
Rolki dla dzieci rekreacyjne Powerslide Phuzion Universe 3W Green 29 | 609 zł |
Rolki Powerslide Phuzion Universe 3W rekreacyjne regulowane czarne r. 29-3 | 609 zł |
Powerslide Phuzion Universe Rolki Dla Dzieci (Niebieski) | 469 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →