Роликові ковзани POWERSLIDE Khaan Junior LTD
Відео 2Фото 8 |
POWERSLIDE Khaan Junior LTD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Khaan Junior LTD
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerslide Khaan Ltd Inline Skates Czerwony,Czarny EU 31-34 940671-31/34 | 311 zł |
Rolki Powerslide One Urban Khaan rekreacyjne regulowane różowe r. 35-38 | 299 zł |
Rolki fitness dla dzieci Powerslide Khaan Junior LTD Różowe 35 | 294 zł |
Powerslide, Rolki regulowane, Khaan Junior LTD, różowy, rozmiar 35/38 | 359 zł |
Powerslide Khaan Ltd Inline Skates Czerwony,Czarny EU 35-38 940671-35/38 | 311 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →