Rolki POWERSLIDE Khaan Junior LTD
Wideo 2Zdjęcia 8 |
POWERSLIDE Khaan Junior LTD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Khaan Junior LTD
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerslide Khaan Ltd Inline Skates Czerwony,Czarny EU 31-34 940671-31/34 | 312 zł |
Rolki Powerslide One Urban Khaan rekreacyjne regulowane różowe r. 35-38 | 299 zł |
Rolki fitness dla dzieci Powerslide Khaan Junior LTD Różowe 35 | 294 zł |
Powerslide, Rolki regulowane, Khaan Junior LTD, różowy, rozmiar 35/38 | 359 zł |
Powerslide Khaan Ltd Inline Skates Czerwony,Czarny EU 35-38 940671-35/38 | 312 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →