Rolki POWERSLIDE Zoom 80
Wideo 1Zdjęcia 8 |
POWERSLIDE Zoom 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Zoom 80
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łyżwy Powerslide Zoom Cotton Candy 80 Senior 908444 4142 | 584 zł |
Powerslide Zoom 80 2023 Inline Skates Żółty EU 39-40 908443-39685-39-40 | 624 zł |
Rolki freeskate dla dorosłych Powerslide One Zoom Black 80 41 | 504 zł |
Rolki damskie Powerslide Zoom neon yellow 39-40 Eu | 400 zł |
Rolki damskie Powerslide Zoom Baby 80 ice blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 560 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →