Rolki POWERSLIDE Zoom 100 (880255)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
POWERSLIDE Zoom 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Zoom 100
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerslide Zoom 100 Inline Skates Czarny EU 37-38 880255-37/38Powerslide One Zoom 100 to mały brat rolek Zoom Pro. W przeciwieństwie do Pro Skate model Zoom jest wyposażony w aluminiową r... więcejamę przymocowaną nitami do skorupy. Jednak wprowadziliśmy zbliżenie do współczesności, dodając ramę z trzema kołami. To pierwsza rolka na 3 kółkach, która pojawiła się na rynku dla początkujących i świetnie nadaje się na początek. Wytrzymała skorupa zawiera wygodną wkładkę, która obejmuje dwa rozmiary dzięki elastycznemu materiałowi w okolicy palców. W połączeniu z nitowaną jednoczęściową aluminiową ramą 231 mm, długotrwałymi kołami Hurricane 100 mm / 82a Pu i łożyskami Wcd Abec 7 Zoom 100 Cię nie zawiedzie. Stylowy i prosty kolor czarny jest ponadczasowy, dzięki czemu jest to świetny freeskate na rozpoczęcie przygody z 3 kołami.Specyfik XtremeINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 537 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom 100 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROTŁyżworolki Powerslide Zoom 100 | Rozmiar: 43-44 EU | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano... więcej, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 600 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom 100 czarne 880255Łyżworolki Powerslide Zoom 100 to rolki typu hard-boot z wygodnymi wkładkami dual-fit, ramami 3x100 mm i kółkami 100 mm. Zapr... więcejojektowane specjalnie dla począt... EmpikZłóż skargę | 600 zł |
Powerslide Zoom 100 Inline Skates Czarny EU 39-40 880255-39/40Powerslide One Zoom 100 to mały brat rolek Zoom Pro. W przeciwieństwie do Pro Skate model Zoom jest wyposażony w aluminiową r... więcejamę przymocowaną nitami do skorupy. Jednak wprowadziliśmy zbliżenie do współczesności, dodając ramę z trzema kołami. To pierwsza rolka na 3 kółkach, która pojawiła się na rynku dla początkujących i świetnie nadaje się na początek. Wytrzymała skorupa zawiera wygodną wkładkę, która obejmuje dwa rozmiary dzięki elastycznemu materiałowi w okolicy palców. W połączeniu z nitowaną jednoczęściową aluminiową ramą 231 mm, długotrwałymi kołami Hurricane 100 mm / 82a Pu i łożyskami Wcd Abec 7 Zoom 100 Cię nie zawiedzie. Stylowy i prosty kolor czarny jest ponadczasowy, dzięki czemu jest to świetny freeskate na rozpoczęcie przygody z 3 kołami.Specyfik XtremeINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 544 zł |
Powerslide Zoom 100 Inline Skates Czarny EU 41-42 880255-41/42Powerslide One Zoom 100 to mały brat rolek Zoom Pro. W przeciwieństwie do Pro Skate model Zoom jest wyposażony w aluminiową r... więcejamę przymocowaną nitami do skorupy. Jednak wprowadziliśmy zbliżenie do współczesności, dodając ramę z trzema kołami. To pierwsza rolka na 3 kółkach, która pojawiła się na rynku dla początkujących i świetnie nadaje się na początek. Wytrzymała skorupa zawiera wygodną wkładkę, która obejmuje dwa rozmiary dzięki elastycznemu materiałowi w okolicy palców. W połączeniu z nitowaną jednoczęściową aluminiową ramą 231 mm, długotrwałymi kołami Hurricane 100 mm / 82a Pu i łożyskami Wcd Abec 7 Zoom 100 Cię nie zawiedzie. Stylowy i prosty kolor czarny jest ponadczasowy, dzięki czemu jest to świetny freeskate na rozpoczęcie przygody z 3 kołami.Specyfik XtremeINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 537 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 500 zł
wyczynowe, rozmiar: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, koła: 110 mm, łożysko ABEC 7, sztywny but
od 266 zł
do fitnessu, rozmiar: regulowany, 29-35, 35-38, 38-41, koła: 76 mm, łożysko ABEC 5
od 378 zł
wyczynowe, rozmiar: regulowany, 34-37, 38-41, koła: 72 mm, łożysko ABEC 7, sztywny but
od 296 zł
biegowe, rozmiar: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, koła: 110 mm, łożysko ABEC 9
od 583 zł
do agresywnej jazdy, rozmiar: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, koła: 58 mm, łożysko ABEC 5, sztywny but
od 317 zł
do fitnessu, rozmiar: regulowany, 28-32, 33-36.5, 36.5-40.5, koła: 72 mm, łożysko ABEC 3
od 145 zł
do fitnessu, rozmiar: regulowany, 31-34, 35-38, 39-42, koła: 80 mm, łożysko ABEC 7
od 569 zł
wyczynowe, rozmiar: regulowany, 29 – 32, 33 – 36, 37 – 40.5, koła: 76 mm, łożysko SG7, sztywny but
od 179 zł
do fitnessu, rozmiar: regulowany, 28 – 32, 31 – 35, 35 – 39, koła: świecące, 70 mm, łożysko ABEC 7, płozy łyżwy
od 264 zł
do fitnessu, rozmiar: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, koła: 84 mm, łożysko ABEC 7
od 776 zł
wyczynowe, rozmiar: 36-37, 38-39, 40-41, 42-43, 44-45, 46-47, koła: 80 mm, łożysko ABEC 9, sztywny but
od 492 zł
do fitnessu, rozmiar: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, koła: 80 mm, łożysko ABEC 9, sztywny but