Rolki POWERSLIDE Zoom Pro 80 (880237)
Zdjęcia 4 |
POWERSLIDE Zoom Pro 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Zoom Pro 80
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Powerslide regulowane czarne r. 46 45 47 45.5 | 919 zł |
Powerslide Zoom Pro 80 Inline Skates Biały,Czarny EU 39-40 880237-39/40 | 756 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom Pro 80 black/white | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 860 zł |
Powerslide, Rolki, Zoom Pro Black 80, rozmiar 41/42 | 860 zł |
Powerslide Zoom Pro 80 Inline Skates Biały,Czarny EU 41-42 880237-41/42 | 756 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →