Роликові ковзани POWERSLIDE Zoom 80
Відео 1Фото 8 |
POWERSLIDE Zoom 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Zoom 80
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Łyżwy Powerslide Zoom Cotton Candy 80 Senior 908444 4142 | 584 zł |
Powerslide Zoom 80 2023 Inline Skates Żółty EU 39-40 908443-39685-39-40 | 624 zł |
Rolki freeskate dla dorosłych Powerslide One Zoom Black 80 41 | 504 zł |
Rolki damskie Powerslide Zoom neon yellow 39-40 Eu | 400 zł |
Rolki damskie Powerslide Zoom Baby 80 ice blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 560 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →