Роликові ковзани POWERSLIDE Arise SL 110
Відео 3Фото 20 |
POWERSLIDE Arise SL 110 |
|
Черевик із пластику, армованого скловолокном.
Максимальна вага користувача: 100 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог POWERSLIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі POWERSLIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Arise SL 110
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerslide Arise Sl 110 Inline Skates Czarny EU 38 908380-38 | 1 888 zł |
Powerslide Arise Sl 110 Inline Skates Czarny EU 39 908380-39 | 1 888 zł |
Powerslide Arise Sl 110 Inline Skates Czarny EU 36 908380-36 | 2 293 zł |
Powerslide Arise Sl 110 Inline Skates Czarny EU 40 908380-40 | 2 293 zł |
Powerslide Arise Sl 110 Inline Skates Czarny EU 41 908380-41 | 2 293 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →