Rolki POWERSLIDE Zoom Pro 100 (908336)
Wideo 4Zdjęcia 4 |
POWERSLIDE Zoom Pro 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Zoom Pro 100
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerslide Zoom Pro Inline Skates Czarny EU 37-38 908336-37/38 | 751 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom Pro 1 43 | 894 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom Pro 100 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 900 zł |
Powerslide, Rolki, Zoom 100 Pro, czarny, rozmiar 41-42 | 900 zł |
Rolki męskie Powerslide Zoom Pro 100 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 900 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →