Роликові ковзани POWERSLIDE Next 125
Відео 3Фото 10 |
POWERSLIDE Next 125 |
|
Черевик із пластику, армованого скловолокном.
Максимальна вага користувача: 100 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог POWERSLIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі POWERSLIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Next 125
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerslide Next 125 Inline Skates Czarny EU 36-37 908365-36/37Powerslide NEXT Brown 125 Opus Magnum freeride'u Rolki freeride NEXT Brown 125 mają klasyczny, ponadczasowy wygląd i są idealnym połączeniem osiągów i komfortu. Uwolnij pełną moc tego dużego koła Triskate, dzięki naszej ramie TRINITY z odlewanego aluminium Elite, zupełnie nowym białym kołom Undercover RAW 125 mm i łożyskom Wicked ABEC 9. Formowana... щеtermicznie wyściółka MYFIT Recall Dual Fit z wyściółką z pianki memory zapewnia ten niewielki dodatkowy komfort, który sprawia, że czujesz się świetnie od pierwszego kroku i możesz jeździć dłużej z większą przyjemnością. But oferuje wiele unikalnych opcji niestandardowyc XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 208 zł |
Powerslide Next 125 Inline Skates Czarny EU 38-39 908395-38-39Powerslide Next Black Red 80 to niesamowita miejska rolka inline, szybka, trwała i konfigurowalna. Ta imponująca rolka wyznacza nowy standard jazdy miejskiej. Wszystko zaczyna się od słynnego, kolejnego hardboota, który jest nie tylko precyzyjny, ale także wytrzymały jak gwoździe i gotowy do intensywnej miejskiej jazdy na rolkach. Szybko jeździj na... щеłyżwach, skręcaj szybko, przeskakuj duże luki. Zdolny Next Black Red 80 może zrobić to wszystko w dobrym stylu. Hardboot jest uzupełniony o wspierający mankiet, który można dostosować do indywidualnych potrzeb łyżwiarskich. Możesz łatwo dostosować wysokość i wygięcie mankietu do przodu, zapewniając idealne dopasowanie za każdym razem. Oczywiście komfort jest kluczowy, a kolejna czarna czerwień 80 przechodzi przez wielki czas dzięki formowanej pod wpływem ciepła wkładce Myfit Recall Dual Fit. Wkładka zawiera wyściółkę Memory Fit, która tłumi wibracje, pomaga w lądowaniu na poduszce i zapewnia doskonały komfort nawet podczas długich sesji na łyżwach. Powerslide Next Black Red 80 jest dostarczany ze słynnym 3-punktowym systemem mocowania Trinity, który zapewnia łyżwiarzom niski środek ciężkości, co zapewnia doskonałą stabilność i kontrolę. System Trinity umożliwia również regulację pozycji szyny, aby zwiększyć wydajność jazdy na łyżwach.Szukasz dreszczyku emocji? Do bagażnika przymocowane są lekkie i sztywne ramy z odlewanego aluminium, które okazały się doskonałą ramą do jazdy miejskiej. Rama Elite pasuje teraz do Twoich rozmiarów butów. Dostarczamy rolkę z ustawieniem 243mm/4x80mm dla rozmiarów 36-43 i od rozmiaru 44 w górę Rolka jest wyposażona w ramę 275mm/4x90mm, dzięki czemu możesz ulepszyć swoje następne 80 do kolejnych 90! Jazda na szybkich i przyczepnych kółkach 4x80mm oraz super gładkich łożyskach Wicked Abec 9 zapewnia szybką i intensywną jazdę za każdym razem. Naszą misją z Powerslide Next Black Red 80 było osiągnięcie idealnej równowagi wydajności, jakości i komfortu w miejskich łyżworolkach z twardym butem. Misja zakończona.Dane techniczne:- Waga: 1810g (rozmiar 40/41)- Wegańskie: Prawda-Typ rozruchu: Hardboot-Rozmia XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 372 zł |
Powerslide Next 125 Inline Skates Czarny EU 36-37 908395-36-37Powerslide Next Black Red 80 to niesamowita miejska rolka inline, szybka, trwała i konfigurowalna. Ta imponująca rolka wyznacza nowy standard jazdy miejskiej. Wszystko zaczyna się od słynnego, kolejnego hardboota, który jest nie tylko precyzyjny, ale także wytrzymały jak gwoździe i gotowy do intensywnej miejskiej jazdy na rolkach. Szybko jeździj na... щеłyżwach, skręcaj szybko, przeskakuj duże luki. Zdolny Next Black Red 80 może zrobić to wszystko w dobrym stylu. Hardboot jest uzupełniony o wspierający mankiet, który można dostosować do indywidualnych potrzeb łyżwiarskich. Możesz łatwo dostosować wysokość i wygięcie mankietu do przodu, zapewniając idealne dopasowanie za każdym razem. Oczywiście komfort jest kluczowy, a kolejna czarna czerwień 80 przechodzi przez wielki czas dzięki formowanej pod wpływem ciepła wkładce Myfit Recall Dual Fit. Wkładka zawiera wyściółkę Memory Fit, która tłumi wibracje, pomaga w lądowaniu na poduszce i zapewnia doskonały komfort nawet podczas długich sesji na łyżwach. Powerslide Next Black Red 80 jest dostarczany ze słynnym 3-punktowym systemem mocowania Trinity, który zapewnia łyżwiarzom niski środek ciężkości, co zapewnia doskonałą stabilność i kontrolę. System Trinity umożliwia również regulację pozycji szyny, aby zwiększyć wydajność jazdy na łyżwach.Szukasz dreszczyku emocji? Do bagażnika przymocowane są lekkie i sztywne ramy z odlewanego aluminium, które okazały się doskonałą ramą do jazdy miejskiej. Rama Elite pasuje teraz do Twoich rozmiarów butów. Dostarczamy rolkę z ustawieniem 243mm/4x80mm dla rozmiarów 36-43 i od rozmiaru 44 w górę Rolka jest wyposażona w ramę 275mm/4x90mm, dzięki czemu możesz ulepszyć swoje następne 80 do kolejnych 90! Jazda na szybkich i przyczepnych kółkach 4x80mm oraz super gładkich łożyskach Wicked Abec 9 zapewnia szybką i intensywną jazdę za każdym razem. Naszą misją z Powerslide Next Black Red 80 było osiągnięcie idealnej równowagi wydajności, jakości i komfortu w miejskich łyżworolkach z twardym butem. Misja zakończona.Dane techniczne:- Waga: 1810g (rozmiar 40/41)- Wegańskie: Prawda-Typ rozruchu: Hardboot-Rozmia XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 160 zł |
Відеоогляди
Powerslide Next 125 - Megacruising Barcelona with Nick Lomax
7 липня 2018113 622 перегляда
Manchester freeskating - New Powerslide Next 125
8 жовтня 202038 462 перегляда
Powerslide Next Noir 125 Urban Inline Skates - Product Video
1 серпня 20223 810 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 431 zł
для фітнесу, розмір: регульований, 29-32, 33-36, 37-40, колеса: 90 мм, підшипник ABEC 7, жорсткий черевик
від 266 zł
для фітнесу, розмір: регульований, 29-35, 35-38, 38-41, колеса: 76 мм, підшипник ABEC 5
від 293 zł
трюкові, розмір: регульований, 34-37, 38-41, колеса: 72 мм, підшипник ABEC 7, жорсткий черевик
від 296 zł
бігові, розмір: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, колеса: 110 мм, підшипник ABEC 9
від 299 zł
для фітнесу, розмір: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, колеса: 80 мм, підшипник ABEC 9, жорсткий черевик
від 317 zł
для фітнесу, розмір: регульований, 28-32, 33-36.5, 36.5-40.5, колеса: 72 мм, підшипник ABEC 3
від 179 zł
для фітнесу, розмір: регульований, 28 – 32, 31 – 35, 35 – 39, колеса: світяться, 70 мм, підшипник ABEC 7, лезо для льоду
від 170 zł
для фітнесу, розмір: регульований, 31-34, 35-38, 39-42, колеса: 84 мм, підшипник ABEC 9
від 264 zł
для фітнесу, розмір: 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, колеса: 84 мм, підшипник ABEC 7
від 776 zł
трюкові, розмір: 36-37, 38-39, 40-41, 42-43, 44-45, 46-47, колеса: 80 мм, підшипник ABEC 9, жорсткий черевик
від 425 zł
для фітнесу, розмір: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, колеса: 80 мм, підшипник ABEC 9, жорсткий черевик