Роликові ковзани NILS Extreme NA14169
Фото 16 |
NILS Extreme NA14169 |
|
Черевик напівм'який із системою вентиляції. Гальмо з ударостійкого поліпропілену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NILS Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NILS Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NILS Extreme NA14169
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Łyżworolki NILS NA14169 A niebiesko-szare M 35-38 | 227 zł |
Rolki Nils Extreme NA14169 rekreacyjne regulowane szare r. 35-38 | 189 zł |
NILS Extreme, Rolki regulowane, NA14169 A, szary, rozmiar 31/34 | 239 zł |
NA14169 A CZARNO-NIEBIESKIE ROZM. L (39-42) ŁYŻWOROLKI NILS EXTREME | 239 zł |
NA14169 A NIEBIESKO-SZARE ROZM. L (39-42) ŁYŻWOROLKI NILS EXTREME | 269 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →