Rolki NILS Extreme NA14169
Zdjęcia 16 |
NILS Extreme NA14169 |
|
But jest półmiękki z systemem wentylacji. Hamulec wykonany z odpornego na uderzenia polipropylenu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme NA14169
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łyżworolki NILS EXTREME NA14169 A (rozmiar 35-38) | 190 zł |
NILS eXtreme Łyżworolki NILS Extreme NA14169 A niebiesko-szare rozm. M (35 | 219 zł |
Łyżworolki NILS NA14169 A niebiesko-szare M 35-38 | 227 zł |
Łyżworolki NILS EXTREME NA14169 A (rozmiar 35-38) | 190 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →