Rolki Tempish Wenox Top Lady 100 (1000054)
Wideo 1Zdjęcia 37 |
Tempish Wenox Top Lady 100 |
|
Maksymalne obciążenie: 100 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Wenox Top Lady 100
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki TEMPISH Wenox Top Lady czarne ABEC 9 100 37 | 619 zł |
Rolki fitness damskie TEMPISH Wenox Top 40 | 739 zł |
Tempish Wenox Top 100 Woman Inline Skates Biały EU 37 1000054-gold-37 | 563 zł |
Rolki fitness damskie WENOX TOP LADY 100mm TEMPISH White - 38 | 1 299 zł |
Rolki fitness damskie TEMPISH Wenox Top | 739 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →