Rolki NILS Extreme NA1060S
Zdjęcia 4 |
NILS Extreme NA1060S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme NA1060S
Wszystkie ceny 68 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NILS Extreme, Rolki do jazdy szybkiej, NA1060 S, czarny, rozmiar 39 | 499 zł |
Łyżworolki NILS EXTREME NA1060 (rozmiar 39) | 274 zł |
NILS eXtreme Łyżworolki NILS Extreme NA1060S czarno-pomarańczowe rozm. 40 | 274 zł |
Łyżworolki Nils Extreme NA1060S - czarno-pomarańczowe, Rozmiar buta 39 | 284 zł |
Rolki Nils Extreme NA1060 S | 459 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →