Rolki NILS Extreme NA11002
Zdjęcia 23 |
NILS Extreme NA11002 |
|
But jest półmiękki z systemem wentylacji. Hamulec wykonany z odpornego na uderzenia polipropylenu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme NA11002
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łyżworolki NILS EXTREME NA11002 (rozmiar 35-38) | 150 zł |
NILS eXtreme Łyżworolki NILS Extreme NA11002 czarno-fioletowe rozm. L (39- | 155 zł |
Łyżworolki NILS EXTREME NA11002 (rozmiar 35-38) | 150 zł |
Rolki Nils Extreme NA11002 rekreacyjne regulowane czarne r. 35-38 | 145 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →