Роликові ковзани POWERSLIDE Next Marble 110
Відео 3Фото 4 |
POWERSLIDE Next Marble 110 |
|
Максимальна вага користувача: 100 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог POWERSLIDE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі POWERSLIDE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POWERSLIDE Next Marble 110
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Powerslide Next Marble 110 Inline Skates Biały EU 44-45 908404-44-45 | 1 089 zł |
Powerslide Next Marble 110 Inline Skates Biały EU 46-47 908404-46-47 | 1 090 zł |
Powerslide Next Marble 110 Inline Skates Biały EU 36-37 908404-36-37 | 1 290 zł |
Powerslide Next Marble 110 Inline Skates Biały EU 38-39 908404-38-39 | 978 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →