Фен Philips 3000 Series BHD350 (BHD350/10)
Відео 2Фото 5 |
Philips 3000 Series BHD350 |
|
Фен з симпатичним дизайном, який відразу чіпляє погляд чорним матовим корпусом з гармонійними бежевими вставками. Але компанія Philips не сильно акцентує увагу на зовнішньому вигляді, а висуває на передній план все ж можливості пристрою. Модель має потужність 2100 Вт і створює досить сильний повітряний потік, щоб сушка була швидкою і ефективною. А система іонізації генерує до 20 мільйонів негативно заряджених іонів, запобігаючи електризацію і роблячи волосся більш гладкими, слухняними і блискучими.
Справжньою родзинкою Philips 3000 Series BHD350 стала унікальна насадка ThermoProtect зі спеціальною конструкцією, яка змішує тепле і холодне повітря. В результаті температура знижується на 15 градусів, сушка залишається такою ж швидкою, але стає більш дбайливою до волосся. Крім того, в комплект поставки входить вузький концентратор для створення спрямованого потоку повітря на окремі пасма. Фен пропонує кілька режимів потужності і температури, окрему кнопку для включення холодного обдування і шнур довжиною 1.8 м з петлею для підвішування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 3000 Series BHD350
Усі ціни 8 →Philips BHD350/10 suszarka do włosów Essential BHD350/10 2100 W 8710103959 | 101 zł |
PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS Series 3000 BHD350/10 Czarno-beżowy | 140 zł |
Suszarka Philips Seria 3000 BHD350/10 | 95 zł |
Philips 3000 BHD350/10 suszarka do włosów 1 szt. | 133 zł |
Suszarka Do Włosów Philips BHD350/10 + masażer | 119 zł |
Модификації Philips 3000 Series BHD350
Ціни на Philips 3000 Series BHD350 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | від 100 zł | 3 пропозиції | ||
Philips 3000 Series BHD341 | від 98 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD340 | від 86 zł | 17 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD360 | від 118 zł | 6 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | від 99 zł | 13 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD350 | від 95 zł | 9 пропозицій |