Праска Philips Azur GC 4549 (GC4549/00)
Фото 7 |
Philips Azur GC 4549 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Azur GC 4549
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Azur Żelazko parowe GC4549/00 2500 W uderzenie pary 210 g | 252 zł |
Żelazko Philips Azur GC4549/00 | 319 zł |
Philips Azur GC4549/00 żołty AGDM-ZEL-PHI-339 | 248 zł |
Żelazko Philips Azur GC4549/00 | 265 zł |
Żelazko PHILIPS Azur GC 4549/0 | 297 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →