Żelazko Philips Azur GC 4549 (GC4549/00)
Zdjęcia 7 |
Philips Azur GC 4549 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Azur GC 4549
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Azur Żelazko parowe GC4549/00 2500 W uderzenie pary 210 g | 252 zł |
Żelazko Philips Azur GC4549/00 | 319 zł |
Philips Azur GC4549/00 żołty AGDM-ZEL-PHI-339 | 248 zł |
Żelazko Philips Azur GC4549/00 | 265 zł |
Żelazko PHILIPS Azur GC 4549/0 | 297 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →