Телевізор Philips 75PUS7608 (75PUS7608/12)
Philips 75PUS7608
Картинка:HDR
Мультимедіа:Wi-Fi
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Philips 75PUS7608
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips PUS7608 189 cm 75 cali Smart 4K LED TV 60 Hz Pixel Precise Ultra H | 4 693 zł |
Telewizor Philips 75PUS7608/12 LED 75'' 4K Ultra HD | 3 899 zł |
Telewizor 75" Philips 75PUS7608/12 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 279 zł |
Telewizor 75" Philips 75PUS7608/12 | 3 733 zł |
Philips 75PUS7608 75" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision - darmowy odbiór w 2 | 3 899 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →