Телевізор Philips 50PUS8818 50 "
Фото 6 |
Заряджений 4К-телевізор із лінійки Philips The One. Модель порадує глядачів реалістичною картинкою в максимальній роздільній здатності 3840х2160 пікселів, підтримкою відображення HDR-контенту (включаючи специфікацію Dolby Vision), високою плавністю промальовування трансляцій (120 Гц). А ще Philips 50PUS8818 обладнали високоякісною аудіосистемою з чотирьох динаміків по 10 Вт із DTS Play-Fi.
Збоку задньої панелі корпусу телевізора розміщується тристороннє фонове підсвічування Ambilight. Вона підлаштовується під характер контенту, що транслюється, і забарвлює стіну позаду пристрою в ті кольори, які переважають у відповідних зонах екрану. Працює телевізор під керуванням операційної системи Google TV. В ній є вбудований Chromecast, магазин програм Google Play та голосовий помічник Google Assistant. На десерт модель приберегла порти підключення HDMI версії 2.1 із підтримкою технологій VRR, ALLM, AMD FreeSync Premium (на роз'ємі під номером «2»). Для настінного варіанта розміщення ТВ-панелі потрібно докупити кронштейн VESA у розмірі 200х300 мм.
Купити Philips 50PUS8818 50 "
Усі ціни 11 →50PUS8818/12 126 cm 50 Zoll hellsilber UltraHD/4K WLAN Ambilight Dolby Vis | 3 613 zł |
Telewizor LED Philips 50PUS8818 50 cali 4K UHD | 2 859 zł |
Philips The One 50PUS8818/12 50" LED 4K 120Hz Google TV Ambilight Dolby Vi | 3 390 zł |
Telewizor PHILIPS 50PUS8818 50" LED 4K 120 Hz Google TV Ambilight 3 Dolby | 3 499 zł |
Philips 50PUS8818/12 50' (126 cm) Smart TV Google TV 4K UHD LED 3840 x 216 | 3 099 zł |
Модификації Philips 50PUS8818
Ціни на Philips 50PUS8818 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8818 43 " | від 2 619 zł | 16 пропозицій | ||
Philips 50PUS8818 50 " | від 2 859 zł | 11 пропозицій | ||
Philips 55PUS8818 55 " | від 3 169 zł | 9 пропозицій | ||
Philips 65PUS8818 65 " | від 3 843 zł | 10 пропозицій | ||
Philips 75PUS8818 75 " | від 5 790 zł | 9 пропозицій | ||
Philips 85PUS8818 85 " | від 7 999 zł | 9 пропозицій |