Telewizor Philips 50PUS8818 50 "
Zdjęcia 6 |
Naładowany telewizor 4K z linii Philips The One. Model zachwyci widzów realistycznym obrazem w maksymalnej rozdzielczości 3840x2160 pikseli, obsługą wyświetlania treści HDR (w tym w specyfikacji Dolby Vision) oraz wysoką płynnością renderowania audycji (120 Hz). Philips 50PUS8818 jest również wyposażony w wysokiej jakości system audio z czterema głośnikami 10W z DTS Play-Fi. Z tyłu obudowy telewizora znajduje się trójstronne podświetlenie Ambilight.
Dopasowuje się do charakteru nadawanej treści i maluje ścianę za urządzeniem w kolorach, które dominują w odpowiednich obszarach ekranu. Na telewizorze działa system operacyjny Google TV. Ma wbudowanego Chromecasta, sklep z aplikacjami Google Play i asystenta głosowego Asystenta Google. Na deser model zachował złącza HDMI w wersji 2.1 z obsługą technologii VRR, ALLM, AMD FreeSync Premium (na złączu numer „2”). W przypadku wersji naściennej panelu TV należy zakupić uchwyt VESA o wymiarach 200x300 mm.
Kup Philips 50PUS8818 50 "
Wszystkie ceny 11 →50PUS8818/12 126 cm 50 Zoll hellsilber UltraHD/4K WLAN Ambilight Dolby Vis | 3 613 zł |
Telewizor LED Philips 50PUS8818 50 cali 4K UHD | 2 859 zł |
Philips The One 50PUS8818/12 50" LED 4K 120Hz Google TV Ambilight Dolby Vi | 3 390 zł |
Telewizor PHILIPS 50PUS8818 50" LED 4K 120 Hz Google TV Ambilight 3 Dolby | 3 499 zł |
Philips 50PUS8818/12 50' (126 cm) Smart TV Google TV 4K UHD LED 3840 x 216 | 3 099 zł |
Modyfikacje Philips 50PUS8818
Ceny na Philips 50PUS8818 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8818 43 " | od 2 619 zł | 16 oferty | ||
Philips 50PUS8818 50 " | od 2 859 zł | 11 oferty | ||
Philips 55PUS8818 55 " | od 3 169 zł | 9 oferty | ||
Philips 65PUS8818 65 " | od 3 843 zł | 10 oferty | ||
Philips 75PUS8818 75 " | od 5 790 zł | 9 oferty | ||
Philips 85PUS8818 85 " | od 7 999 zł | 9 oferty |