Telewizor Philips 55PUS8818 55 "
Zdjęcia 6 |
Zaawansowany telewizor z linii Philips The One, wyposażony w 55-calowy ekran 4K. Model przeznaczony jest do oglądania treści wideo w Internecie, oglądania programów telewizyjnych w cyfrowej sieci nadawczej oraz grania na konsoli. Tajniki panelu telewizora do gier ujawniają porty HDMI w wersji 2.1 obsługujące technologie VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) i ALLM (redukcja opóźnień wyjściowych).
Ponadto złącze HDMI nr „2” zapewnia zaawansowany kanał zwrotny audio eARC. W trybie gry możesz wyświetlić na ekranie telewizora sygnał w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s. Głębsze zanurzenie się w tym, co dzieje się na wyświetlaczu, ułatwia inteligentny system Ambilight, składający się z szeregu kolorowych diod LED rozmieszczonych po trzech tylnych stronach monitora Philips 55PUS8818.
System ten oświetla ścianę za telewizorem w tej samej palecie barw, która dominuje w sąsiednim obszarze panelu. Inteligentną platformę modelu reprezentuje wygodny system operacyjny Google TV z elastycznymi rekomendacjami dotyczącymi przeglądania treści w oparciu o preferencje widza, wbudowany Chromecast i wyszukiwanie głosowe za pośrednictwem wirtualnego asystenta Google Assistant. Potężny, czterogłośnikowy system audio z Dolby Atmos i DTS:X ma za zadanie wzmocnić silną pozycję telewizora.
Kup Philips 55PUS8818 55 "
Wszystkie ceny 9 →Philips 55 the one 4k uhd google tv amb3 55pus8818/12 | 3 249 zł |
PHILIPS Telewizor PHILIPS 55PUS8818/12 Antracytowo-szary | 3 899 zł |
Philips 55PUS8818/12 TV-LCD-PHI-0733 | 3 699 zł |
TV 55 Philips 55PUS8818/12 (4K UHD HDR Android) | 3 249 zł |
Philips 55PUS8818/12 55" (139 cm) Smart TV Google TV 4K UHD LED Wi-Fi DVB- | 3 492 zł |
Jedną z charakterystycznych funkcji zaawansowanych telewizorów Philips zawsze był system Ambilight, a model 55PUS8818 nie jest tu wyjątkiem. Ten telewizor jest wyposażony w panel 4K i obsługuje Google TV.
Inteligentne oświetlenie otoczenia Ambilight
Trójkierunkowy system oświetlenia LED wzdłuż krawędzi ekranu zmienia kolor i jasność w zależności od wyświetlanego obrazu lub dźwięku. Funkcja Ambilight tworzy atmosferę głębokiego zanurzenia się w tym, co dzieje się na ekranie. Telewizor wyposażony jest w matrycę IPS o rozdzielczości 3840x2160 pikseli, częstotliwości odświeżania 120 Hz oraz obsługę HDR10+ i Dolby Vision, zapewniając jasny i wyraźny obraz z wiernym odwzorowaniem kolorów.
Nowoczesna komunikacja
Funkcja Ambilight jest także aktywowana podczas grania w gry na konsolach do gier. Połączenie odbywa się poprzez HDMI 2.1 z obsługą VRR, ALLM i AMD FreeSync Premium. Drugi port HDMI jest wyposażony w zaawansowany kanał zwrotny audio eARC, który umożliwia przesyłanie wysokiej jakości dźwięku z telewizora do listwy dźwiękowej lub amplitunera AV. Telewizor wyposażony jest także we własny system audio z czterema głośnikami obsługującymi Dolby Digital i DTS-X, których łączna moc wynosi 40 W.
Inteligentny system Google TV
Inteligentny system Google TV zapewnia łatwy dostęp do ulubionych filmów, programów i muzyki na jednej stronie, bez konieczności przełączania się między aplikacjami. Oferuje również spersonalizowane rekomendacje na podstawie Twoich preferencji. Telewizor obsługuje sterowanie głosowe za pośrednictwem wirtualnych asystentów Google Assistant lub Amazon Alexa. Philips 55PUS8818 to zaawansowany i bogaty w funkcje telewizor Smart TV, który pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami domowej rozrywki.
Modyfikacje Philips 55PUS8818
Ceny na Philips 55PUS8818 |
---|---|---|---|---|
Philips 43PUS8818 43 " | od 2 619 zł | 16 oferty | ||
Philips 50PUS8818 50 " | od 2 859 zł | 11 oferty | ||
Philips 55PUS8818 55 " | od 3 169 zł | 9 oferty | ||
Philips 65PUS8818 65 " | od 3 843 zł | 10 oferty | ||
Philips 75PUS8818 75 " | od 5 790 zł | 9 oferty | ||
Philips 85PUS8818 85 " | od 7 999 zł | 9 oferty |