Смартфон Motorola Moto G31 128 ГБ
Відео 32Фото 8 |
Motorola Moto G31 128 ГБ
64 ГБ128 ГБ
Екран:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:181 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 676 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 685 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 675 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 499 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 695 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 425 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 539 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 795 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 578 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 564 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
Відеоогляди
SAMSUNG Galaxy A33 vs MOTOROLA Moto g31 SPEED TEST Exynos 1280 vs Helio G85
15 серпня 20223 373 перегляда
realme 9i vs MOTOROLA Moto g31 SPEED TEST Snapdragon 680 vs Helio G85
19 серпня 20222 148 переглядів
MOTOROLA Moto g60s vs MOTOROLA Moto g31 Speed Test Helio G95 vs Helio G85
20 квітня 2022767 переглядів
Motorola Moto g31 vs OPPO Reno 6 5G ❗❗❗ | Speed Test | Helio G85 vs Dimensity 900
1 січня 20221 258 переглядів
moto g31. Budżetowiec z ekranem OLED
21 грудня 202138 985 переглядів
Motorola Moto G31 – OLED za 9 stówek! [TEST]
31 грудня 20216 072 перегляда
Motorola Moto g31 vs realme Narzo 30 5G ❗❗❗ | Speed Test | Helio G85 vs Dimensity 700
2 січня 2022558 переглядів
Motorola Moto G31 - RECENZJA - Dla KOGO jest ten model? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
26 січня 202272 778 переглядів
Motorola Moto g31 Opcja do 1000zł | Pierwsze Wrażenia
31 грудня 202114 790 переглядів
Motorola Moto G31 UNBOXING | RECEZNJA| Dobry budżetowy telefon.
19 грудня 20216 891 перегляд
Motorola G31 Free Fire Max Test High Graphic GamePlay on Moto G31 Gaming Test
3 лютого 20221 542 перегляда
#moto g31 unboxing & review in malayalam #motog31 #motog31_unboxing
12 грудня 2021760 переглядів
moto G31 Unboxing & First Impressions⚡Cheapest AMOLED Smartphone?! @12,999 #shorts
1 грудня 2021226 переглядів
Motorola Moto G31 Is Coming (India) || Moto G31 Price, Specifications, Launch Date & More
25 листопада 2021205 переглядів
moto G31 Unboxing & First Impression| Moto G 31 Unboxing & Quick Look | Quick Review Moto G 31 |
6 жовтня 2022138 переглядів
Motorola Moto G31 Tempered glass Screen Protector | How to apply tempered glass
11 червня 20221 468 переглядів
Motorola Moto G31 - Brawl Stars Game Test / Efficient Checkup
18 лютого 2022547 переглядів
Motorola Moto g31 Unboxing & Overview | 6.4 Inch FHD+ AMOLED Display | Dolby Atmos
20 лютого 2022330 переглядів
Moto G31 Unboxing & review
27 квітня 2022120 переглядів
Moto G31 Unboxing and First Impression - Tamil
4 січня 20222 069 переглядів
Motorola g31 unboxing | moto g31 | mobile unboxing| #unboxing #moto #motorola #shorts #short
18 липня 2022670 переглядів
Moto G51 5G vs Moto G31 Speed Test & Multitasking Comparison | (Snapdragon 480 Plus vs Helip G85)
1 січня 2022360 переглядів
Hands-on με τα Motorola Moto G31 και G51 5G!
21 липня 2022658 переглядів
Motorola G31 Vs Motorola G41 Vs Motorola G51 | Let's Compare | Moto G31 vs G51 vs G41 |
12 грудня 2021147 переглядів
Motorola Moto G31 Quick Specifications & Unboxing #TCShorts #Shorts #TWSTC
1 грудня 2021943 перегляда
Motorala Moto E30 vs Motorola Moto G31
20 листопада 2021510 переглядів
Motorola Moto G31 vs Motorola Moto G41 vs Motorola Moto G51 5G || Full Comparison - Which is Best..
18 листопада 2021310 переглядів
Motorola moto G31/G41/G51/G71: How to change the language?
1 січня 2022616 переглядів
MOTOROLA Moto G31 Camera Pro Mode Tutorial
1 квітня 20223 060 переглядів
How to Change Ringtone in MOTOROLA Moto G31 – Change Incoming Call Sound
21 січня 20222 915 переглядів
How to Change System Language in MOTOROLA Moto G31 – Manage Language Options
21 січня 20221 367 переглядів
How to Take Screenshot in MOTOROLA Moto G31 – Capture Screen
8 лютого 20223 954 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto G31
Ціни на Motorola Moto G31 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G31 64 ГБ | від 495 zł | 16 пропозицій | ||
Motorola Moto G31 128 ГБ | від 998 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 820 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 539 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 522 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 851 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 787 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 759 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 842 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 999 zł
6.67 ", 395 ppi, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 209 г
від 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Samsung Exynos 9611, камера: 4 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г