Точка доступу MikroTik LtAP mini LTE Kit (RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE)
Відео 1Фото 3 |
MikroTik LtAP mini LTE Kit
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:22 dBm, 1 антен(и), незнімні
Мобільна/стаціонарна точка з GPS приймачем, порт RS232, вбудованим 4G LTE модемом R11e-LTE. Вона може харчуватися по Ethernet, через роз'єм постійного струму або micro-USB. Через роз'єм u.FL можна приєднати дві зовнішні антени для кращого прийому LTE.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики LtAP mini LTE Kit
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik LtAP mini LTE Kit
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik Punkt dostępowy LtAP mini zestaw LTE RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE | 698 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK LtAP mini LTE | 698 zł |
No name WRL ACCESS POINT 2.4GHZ/RB912R-2NDLTM&R11ELTE MIKROTIK | 683 zł |
Mikrotik LtAP mini LTE kit 100 Mbit/s Czarny RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE | 616 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →