Punkt dostępu MikroTik LtAP mini LTE Kit (RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
MikroTik LtAP mini LTE Kit
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:22 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Mobilny / stacjonarny punkt z odbiornikiem GPS, port RS232, wbudowany modem 4G LTE R11e-LTE. Może być zasilany przez Ethernet, DC lub micro-USB. Do złącza u.FL można podłączyć dwie anteny zewnętrzne w celu uzyskania lepszego odbioru LTE.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LtAP mini LTE Kit
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik LtAP mini LTE Kit
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik Punkt dostępowy LtAP mini zestaw LTE RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE | 646 zł |
MikroTik LtAP mini LTE kit | 584 zł |
Modem MikroTik LtAP mini LTE kit (RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE) | 633 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK LtAP mini LTE | 698 zł |
Mikrotik LtAP mini LTE kit 100 Mbit/s Czarny RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE | 612 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →