USB-флешка Kingston DataTraveler microDuo 3C 32 ГБ (DTDUO3C/32GB)
Відео 4Фото 11 |
Kingston DataTraveler microDuo 3C 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler microDuo 3C
Ціни на Kingston DataTraveler microDuo 3C |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler microDuo 3C 64 ГБ | від 39 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 128 ГБ | від 57 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler microDuo 3C 256 ГБ | від 86 zł | 15 пропозицій |