Процесор Intel Xeon E-2200 E-2288G (CM8068404224102)
Intel Xeon E-2200 E-2288G |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E-2200 E-2288G
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Xeon E-2288G QS 8 Cores 16 Threads 3.7GHz LGA1151 CPU C246 Processor | 3 156 zł |
Intel Xeon E-2288G 8C/16T 3.70 GHz LGA1151 support c246 chip | 3 333 zł |
Intel Xeon E-2288G 8C/16T 3.70 GHz LGA1151 support c246 chip | 3 508 zł |
Intel Xeon E-2288G QS 8 Cores 16 Threads 3.7GHz LGA1151 CPU C246 Processor | 3 140 zł |
Intel Xeon E-2288G QS 8 Cores 16 Threads 3.7GHz LGA1151 CPU C246 Processor | 3 133 zł |
Intel Xeon E-2288G 8C/16T 3.70 GHz LGA1151 support c246 chip | 3 492 zł |
Модификації Intel Xeon E-2200
Ціни на Intel Xeon E-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E-2200 E-2224 | від 1 116 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2224G | від 1 439 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E-2200 E-2234 | від 1 525 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2236 | від 1 580 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2246G | від 1 881 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2278G | від 3 126 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2286G | від 3 149 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2288G | від 3 133 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо