Смартфон Honor 70 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 19Фото 38 |
Honor 70 128 ГБ / 4 ГБ
2023 ріксерія 70гарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядканемає 3.5 ммWi-Fi 6безрамковийекран-водоспад
Екран:6.67 ", вигнутий, 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G+ 5G
Камера:3 модулі, 54 МП, + 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:4800 мАгод
Вага:178 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Honor серія 70Порівняти в таблиці →
від 1 347 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 649 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г, без ЗП
від 1 799 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 657 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
Відеоогляди
HONOR 70 5G | HONOR (Huawei?) kontratakuje | RECENZJA
5 липня 202327 092 перегляда
Honor 70 Unboxing zawartość pudełka
3 вересня 2023136 переглядів
بطل الفئة المتوسطة الجديد !! Honor 70
31 серпня 202210 937 переглядів
KLM Crown Lounge in Amsterdam Schiphol Airport. (Recorded on Honor 70 + DJI OM 5) #travel #honor70
21 листопада 2022602 перегляда
How to switch gesture navigation ON or OFF on Honor 70
21 січня 20233 367 переглядів
How to switch off the Honor 70
14 січня 202311 036 переглядів
Honor 70 - Long-Term Review (with 30+ photo samples)
9 лютого 202311 512 переглядів
The High Line New York City Walk (Recorded on Honor 70) #nyc #HighLine #Honor70
23 січня 2023558 переглядів
How to take screenshots on the Honor 70
17 січня 20238 019 переглядів
Review del HONOR 70
18 вересня 2022278 переглядів
Eabhulie Honor 70 Case from Amazon - Unboxing & Review
2 жовтня 20223 637 переглядів
Honor 70 Pro+ ទូរសព្ទកំពូលថ្មី កាមេរ៉ាថ្មីIMX800+ម៉ាសុីនDimen9000 អេក្រង់វាស្អាតណាស់…
9 червня 202213 452 перегляда
Honor 70 Unboxing and Hands On
2 вересня 20221 447 переглядів
Honor 70 | Unboxing, Overview
10 вересня 2022275 переглядів
HONOR 70 5G for just RM1,999! Will you get it?
22 серпня 2022332 перегляда
Honor 70 x Sony l Honor 70 Review + Camera Test!!! Best Mid-range Smartphone
27 вересня 20221 624 перегляда
HONOR 70 vs HUAWIE NOVA 10 SE
25 жовтня 2022989 переглядів
Comparison: Honor 70 vs Samsung Galaxy A73 5G | Mobo Mag
23 листопада 2022327 переглядів
Honor 70 Vs Honor 80. #Trakontech #Honor 70 #Honor 80.
23 листопада 202228 304 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Honor 70
Ціни на Honor 70 |
---|---|---|---|---|
Honor 70 128 ГБ / 4 ГБ | від 657 zł | 2 пропозиції | ||
Honor 70 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 799 zł | 3 пропозиції | ||
Honor 70 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 347 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г