Smartfon Honor 70 128 GB / 4 GB
Wideo 19Zdjęcia 38 | od 657 do 832 zł dodaj do listymoje listy |
Honor 70 128 GB / 4 GB
2023 rokseria 70dobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniebrak 3,5 mmWi-Fi 6bezramkowyzakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.67 ", zakrzywiony, 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 778G+ 5G
Aparat:3 moduły, 54 MP, + 50 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:4800 mAh
Waga:178 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Honor seria 70Porównaj w tabeli →
od 1 347 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 649 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g, brak ładowarki
od 1 799 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 657 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
Wideo recenzje
HONOR 70 5G | HONOR (Huawei?) kontratakuje | RECENZJA
5 lipca 202327 092 przegląd
Honor 70 Unboxing zawartość pudełka
3 września 2023136 przegląd
بطل الفئة المتوسطة الجديد !! Honor 70
31 sierpnia 202210 937 przegląd
KLM Crown Lounge in Amsterdam Schiphol Airport. (Recorded on Honor 70 + DJI OM 5) #travel #honor70
21 listopada 2022602 przegląd
How to switch gesture navigation ON or OFF on Honor 70
21 stycznia 20233 367 przegląd
How to switch off the Honor 70
14 stycznia 202311 036 przegląd
Honor 70 - Long-Term Review (with 30+ photo samples)
9 lutego 202311 512 przegląd
The High Line New York City Walk (Recorded on Honor 70) #nyc #HighLine #Honor70
23 stycznia 2023558 przegląd
How to take screenshots on the Honor 70
17 stycznia 20238 019 przegląd
Review del HONOR 70
18 września 2022278 przegląd
Eabhulie Honor 70 Case from Amazon - Unboxing & Review
2 października 20223 637 przegląd
Honor 70 Pro+ ទូរសព្ទកំពូលថ្មី កាមេរ៉ាថ្មីIMX800+ម៉ាសុីនDimen9000 អេក្រង់វាស្អាតណាស់…
9 czerwca 202213 452 przegląd
Honor 70 Unboxing and Hands On
2 września 20221 447 przegląd
Honor 70 | Unboxing, Overview
10 września 2022275 przegląd
HONOR 70 5G for just RM1,999! Will you get it?
22 sierpnia 2022332 przegląd
Honor 70 x Sony l Honor 70 Review + Camera Test!!! Best Mid-range Smartphone
27 września 20221 624 przegląd
HONOR 70 vs HUAWIE NOVA 10 SE
25 października 2022989 przegląd
Comparison: Honor 70 vs Samsung Galaxy A73 5G | Mobo Mag
23 listopada 2022327 przegląd
Honor 70 Vs Honor 80. #Trakontech #Honor 70 #Honor 80.
23 listopada 202228 304 przegląd
Modyfikacje Honor 70
Ceny na Honor 70 |
---|---|---|---|---|
Honor 70 128 GB / 4 GB | od 657 zł | 2 oferty | ||
Honor 70 128 GB / 8 GB | od 1 799 zł | 3 oferty | ||
Honor 70 256 GB / 8 GB | od 1 347 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g