Корм для собак Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 6 kgswojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana karma sucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej... щеzachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 147 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 6 kgPozwól swojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana karma sucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na... щеdłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 142 zł |
Hills Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 6 kg | 142 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 48 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 3 тижнів, кошенятам, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: курка, риба, мінерали, злаки, олії, жири, суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 440 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 355 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яйця 21%, картопля, крохмаль, горох, білкове борошно з комах 7%, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: куряче борошно, крохмаль, картопля, горох, жир, гідролізат білка, олія, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, лосось, рис, жири, білок, олія, мінерали, суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: борошно з кукурудзи, курки та індички, тваринний жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken
Ціни на Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг | від 44 zł | 7 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 кг | від 86 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 кг | від 142 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 116 zł
сухий корм, 5.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 5.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 111 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 264 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум