Karm dla psów Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 kg
Zdjęcia 5 | od 142 do 147 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Hills Science Plan
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 191 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: płatki zbożowe, mączka z kurczaka/indyka, hydrolizat, wytłoki pomidorowe, tłuszcz, olej kokosowy, klasa: super premium
od 258 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 134 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, zboża, klasa: super premium
od 53 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, ryba, wołowina, super premium
od 149 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 55 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: mięso, ryby, podroby, zboża, jaja, minerały, oleje, tłuszcze, super premium
od 222 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz, poferment, olej, miazga, minerały, klasa: super premium
od 232 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak 23%, mąka z indyka, ryż, gluten, tłuszcz, olej, marchew, super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, zboża, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, indyk, pszenica, kukurydza, tłuszcz, mąka, ryż, składniki mineralne, super premium
od 290 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz, poferment, olej, miazga, minerały, klasa: super premium
od 332 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 73 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, białka, warzywa, owoce, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 220 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso kurczaka, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 55 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 1. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, ryby, podroby, minerały, jaja, cukier, oleje, tłuszcze, zboża, super premium
Modyfikacje Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken
Ceny na Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 kg | od 44 zł | 5 oferty | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 kg | od 86 zł | 5 oferty | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 kg | od 142 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 116 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 6.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium