Монітор Asus ROG Strix XG17AHPE 17.3 " чорний
Відео 10Фото 8 | Товар застарів 2 446 zł Тип: портативний монітор; Діагональ ("): 17.3; Тип матриці: IPS; Покриття: матове; Роздільна здатність: 1920x1080 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 3; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 300; Статична контрастність: 1 000:1; Передача відео: HDMI: HDMI 1 шт; Power Delivery в списокмої списки |
Asus ROG Strix XG17AHPE 17.3 " чорний
Діагональ:17.3 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 3 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Вбудований акумулятор 7800 мАгод, до 3.5 годин роботи.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 1 879 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 526 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 6 800 zł
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Гц, Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 302 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 311 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 1 574 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 2 100 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 692 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 799 zł
продуктивний, ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 150 zł
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 388 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 1 059 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 594 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 579 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 12 999 zł
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 271 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 738 zł
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 1 189 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 999 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 715 zł
ігрова, оптико-механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, BT v 5, USB, нестандартна, підсвічування, RGB підсвічування
Відеоогляди
ASUS Rog STRIX XG17AHPE 17.3 inch 240Hz IPS 3ms, speakers Portable Monitor Unboxing
3 квітня 2021696 переглядів
ROG Strix XG17AHPE Unboxing ROG‘s First Protable 240Hz Gaming Monitor
22 липня 20202 480 переглядів
The Ultimate Portable Gaming Monitor - ASUS ROG Strix XG17AHPE
15 червня 2020112 737 переглядів
Mini Review: ASUS ROG Strix XG17AHPE 17" 240Hz Portable IPS Gaming Monitor
7 травня 20206 480 переглядів
ASUS ROG Strix XG17AHPE - The King of Portable Gaming Monitors
4 вересня 202129 197 переглядів
ASUS ROG XG17AHPE - Best Portable Monitor but with one compromise
22 жовтня 20214 243 перегляда
ASUS ROG STRIX XG17AHPE Portable Monitor connected to a Xbox One X - ASUS ROG STRIX XG17
12 травня 20208 796 переглядів
Unboxing ASUS ROG Strix XG17AHPE 17" 240Hz Portable IPS Gaming Monitor
27 березня 202015 376 переглядів
Asus ROG Strix XG17AHPE
6 червня 20203 148 переглядів
✅ 2021 Review ASUS ROG Strix XG17AHPE Portable Monitor | Top 5 Best Portable Monitor in 2021
10 серпня 2021162 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 574 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 705 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium