Monitor Asus ROG Strix XG17AHPE 17.3 " czarny
Wideo 10Zdjęcia 8 | Produkt jest niedostępny 2 446 zł Rodzaj: monitor przenośny; Przekątna ("): 17.3; Rodzaj matrycy: IPS; Powłoka: matowa; Rozdzielczość: 1920x1080 (16:9); Czas reakcji GtG (ms): 3; Kąt widzenia pion.: 178; Kąt widzenia poz.: 178; Jasność (cd/m²): 300; Kontrast statyczny: 1 000:1; Transmisja wideo: HDMI: HDMI 1 szt.; Power Delivery dodaj do listymoje listy |
Asus ROG Strix XG17AHPE 17.3 " czarny
Przekątna:17.3 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Wbudowana bateria 7800 mAh;
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria Asus ROG Strix (gamingowe)
od 1 800 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 501 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 2, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 13 399 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Hz, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 3 kg
od 355 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, BT v 5, Multi-Device, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, mechaniczne, podświetlenie RGB, czujnik 36000 DPI
od 320 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, składane, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 1 574 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 2 szt., ≥ 4 wentylatory
od 2 179 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.3 ms, 380 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 692 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 6 800 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Hz, Core i5, 13450HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 150 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 4, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 12000 DPI
od 388 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, USB C, 1.2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz
od 1 059 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 579 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 13 399 zł
wydajny, do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.5 kg
od 271 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa, Multi-Device, przyciski: 5, + rolka przewijania, czujnik 7200 DPI
od 738 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 5.0, aptX, aktywna redukcja szumów, wielokanałowe, składane, 10 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 1800 mAh, do 45 h, z etui ładującym + tryb przewodowy
od 1 189 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 2 299 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 840 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, kombinowana, bezprzewodowe, Bluetooth / radiowa / przewodowa, BT v 5, USB, niestandardowy, podświetlenie, Podświetlenie RGB
Wideo recenzje
ASUS Rog STRIX XG17AHPE 17.3 inch 240Hz IPS 3ms, speakers Portable Monitor Unboxing
3 kwietnia 2021696 przegląd
ROG Strix XG17AHPE Unboxing ROG‘s First Protable 240Hz Gaming Monitor
22 lipca 20202 480 przegląd
The Ultimate Portable Gaming Monitor - ASUS ROG Strix XG17AHPE
15 czerwca 2020112 737 przegląd
Mini Review: ASUS ROG Strix XG17AHPE 17" 240Hz Portable IPS Gaming Monitor
7 maja 20206 480 przegląd
ASUS ROG Strix XG17AHPE - The King of Portable Gaming Monitors
4 września 202129 197 przegląd
ASUS ROG XG17AHPE - Best Portable Monitor but with one compromise
22 października 20214 243 przegląd
ASUS ROG STRIX XG17AHPE Portable Monitor connected to a Xbox One X - ASUS ROG STRIX XG17
12 maja 20208 796 przegląd
Unboxing ASUS ROG Strix XG17AHPE 17" 240Hz Portable IPS Gaming Monitor
27 marca 202015 369 przegląd
Asus ROG Strix XG17AHPE
6 czerwca 20203 147 przegląd
✅ 2021 Review ASUS ROG Strix XG17AHPE Portable Monitor | Top 5 Best Portable Monitor in 2021
10 sierpnia 2021162 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 165 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 699 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 019 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible