Материнська плата ASRock J3455-ITX
Фото 5 |
Надкомпактна материнська плата форм-фактору mini-ITX з інтегрованим двоядерним процесором Intel Celeron і безшумною пасивною системою охолодження. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2016 року, орієнтований на використання в складі офісних або домашніх ПК початкового рівня. Чудово підійде на роль платформи для створення мультимедійно-розважальної HTPC-системи.
Скромні габаритні розміри (170х170 мм) дають змогу встановлювати материнську плату ASRock J3455-ITX в мініатюрні SFF і mini-ITX корпуса. Прямо на платі розпаяний 4-ядерний процесор Intel Celeron J3455 з ядром Apollo Lake (14 нм) працює з тактовою частотою до 2,3 ГГц, забезпечуючи базовий рівень обчислювальної продуктивності. Для формування зображення використовується вбудоване графічне ядро Intel HD Graphics 500, яке підтримує API DirectX 12, може апаратно декодувати відео високої чіткості і забезпечує початковий рівень 3D-продуктивності. Три відеовиходи D-sub, DVI-D і HDMI 2.0), дають змогу підключати не тільки будь-які монітори, але й актуальні моделі LCD/OLED-телевізорів. Плата підтримує установку двох модулів оперативної пам'яті типу SO-DIMM DDR3/DDR3L загальним об'ємом до 16 Гб і обладнана GbE LAN-контролер Realtek RTL8111GR.
Купити ASRock J3455-ITX
ASRock J3455-ITX P?yta g?ówna - Intel Apollo Lake - Intel Onboard CPU sock | 300 zł |
Płyta główna ASRock J3455-ITX | 292 zł |
Płyta główna ASROCK JJ3455-ITX, mini ITX | 384 zł |