Smartfon ZTE Axon 30 Ultra 5G 256 GB / 12 GB
Wideo 8Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
ZTE Axon 30 Ultra 5G 256 GB / 12 GB
2021 rokAxon, S (wydajne)dobry dźwięk144 HzNFCfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodoweUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6Ebezramkowy
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 144 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:4 moduły, 64 MP, + 64 MP, i 8 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja
Akumulator:4600 mAh
Waga:188 g
Głośniki stereo.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria ZTE Axon, S (wydajne)Porównaj w tabeli →
od 3 019 zł
5G, 6.92 ", 388 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 189 g
od 3 865 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 64 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6E, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 188 g
od 854 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8952 Snapdragon 617, aparat: 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 2705 mAh, 153 g
od 2 765 zł
5G, 6.92 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4220 mAh, 198 g
od 1 800 zł
5G, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 168 g
Wideo recenzje
ZTE Axon 30 Ultra 5G Pristine Review
19 września 2021768 przegląd
4K 2130p 30fps (portrait camera, 2x zoom) - ZTE Axon 30 Ultra 5G video sample
27 maja 2021310 przegląd
zte axon 30 ultra || ZTE Axon 30 Ultra 5G review || ZTE Axon 30 Ultra Unboxing! || zte axon 30 5g
25 czerwca 20222 442 przegląd
ZTE Axon 30 Ultra 5G Vs OnePlus 9 Pro | ZTE | OnePlus | Mr. Gech
20 maja 2021192 przegląd
4K 2160p 30fps (ultrawide camera) - ZTE Axon 30 Ultra 5G video sample
27 maja 2021222 przegląd
8K 4320p 30fps (main camera, EIS N/A) - ZTE Axon 30 Ultra 5G video stabilization sample
27 maja 2021609 przegląd
4K 2160p 30fps (main camera) - ZTE Axon 30 Ultra 5G video sample
27 maja 2021343 przegląd
Zte Axon 30 Ultra 5G Vs Zte Axon 30s. #Trakontech. #Zte Axon 30 Ultra 5G #Zte Axon 30s.
28 września 2022419 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 634 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 404 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g