Smartfon ZTE Blade A53 Pro 64 GB / 4 GB
Zdjęcia 7 |
ZTE Blade A53 Pro 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc SC9863A1
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:198 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup ZTE Blade A53 Pro 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon ZTE Blade A53 Pro 4/64GB Granatowy GS-T-ZTE-0009ZTE Blade A53 Pro 4/64GB Granatowy - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odb... więcejiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 479 zł |
Smartfon ZTE Blade A53 Pro 4/64GB 6.52" NiebieskiZTE Blade A53 Pro to smartfon, w którym odpowiednio zbalansowano stosunek zaawansowania technicznego i ceny, a dodatkowo urzą... więcejdzenie prezentuje się atrakcyjnie wizualnie ze względu na minimalistyczny design oraz mieniącą się w zależności od kąta padania światła fakturę na tylnej obudowie. Z tyłu na środku smartfona znajduje się okrągły czytnik linii papilarnych oraz nieco po lewej stronie wyspa aparatów fotograficznych kryjąca 2 obiektywy, główny o rozdzielczości 13MP oraz drugi 2MP do uzyskiwania głębi ostrości oraz efektu rozmycia. Funkcje fotograficzne uzupełnia 5MP aparat do selfie umieszczony w niewielkim notchu w kształcie kropli wody. Electro.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartfon ZTE Blade A53 Pro 4/64GB 6.52" NiebieskiZTE Blade A53 Pro to smartfon, w którym odpowiednio zbalansowano stosunek zaawansowania technicznego i ceny, a dodatkowo urzą... więcejdzenie prezentuje się atrakcyjnie wizualnie ze względu na minimalistyczny design oraz mieniącą się w zależności od kąta padania światła fakturę na tylnej obudowie. Z tyłu na środku smartfona znajduje się okrągły czytnik linii papilarnych oraz nieco po lewej stronie wyspa aparatów fotograficznych kryjąca 2 obiektywy, główny o rozdzielczości 13MP oraz drugi 2MP do uzyskiwania głębi ostrości oraz efektu rozmycia. Funkcje fotograficzne uzupełnia 5MP aparat do selfie umieszczony w niewielkim notchu w kształcie kropli wody.... Avans.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartphone ZTE Blade A53 Pro 4/64 GB Midnight Blue (Ciemnoniebieski) 64 GBSmartphone ZTE Blade A53 Pro 4/64 GB Midnight Blue (Ciemnoniebieski) 64 GB Ciemnoniebieski A53P464/BE ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 568 zł |
Smartfon ZTE Blade A53 Pro 4/64GB 6.52" Niebieski P963F63ZTE Blade A53 Pro to smartfon, w którym odpowiednio zbalansowano stosunek zaawansowania technicznego i ceny, a dodatkowo urzą... więcejdzenie prezentuje się atrakcyjnie wizualnie ze względu na minimalistyczny design oraz mieniącą się w zależności od kąta padania światła fakturę na tylnej obudowie. Z tyłu na środku smartfona znajduje się okrągły czytnik linii papilarnych oraz nieco po lewej stronie wyspa aparatów fotograficznych kryjąca 2 obiektywy, główny o rozdzielczości 13MP oraz drugi 2MP do uzyskiwania głębi ostrości oraz efektu rozmycia. Funkcje fotograficzne uzupełnia 5MP aparat do selfie umieszczony w niewielkim notchu w kształcie kropli wody.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
pokaż 3 oferty
Seria ZTE Blade, Voyage (średnie i budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 369 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3200 mAh, 174 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
od 478 zł
kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 166 g
od 150 zł
kompaktowy, 5 ", 215 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 2000 mAh, 143 g
od 652 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 259 zł
6 ", 179 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 5 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh
od 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g
od 429 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 194 g
od 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 204 g
od 889 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 3200 mAh, 155 g
od 589 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 182 g
od 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 430 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 214 g
od 602 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tanggula T760, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 708 zł
6.67 ", 395 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 345 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 185 g
od 582 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 290 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 346 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 184 g
od 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki