SSD WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B 500 GB
Wideo 8Zdjęcia 5 |
WD WDS500G2B0B |
|
Wewnętrzny dysk SSD o pojemności 500 GB do podłączenia do portu M.2 z interfejsem SATA 3. Napęd został wykonany w postaci urządzenia bez obudowy w formacie M.2 2280. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej roku modelowego 2019, przeznaczony do komputerów osobistych, laptopów, mini-PC i HTPC. Podstawą sprzętową tego modelu jest potężny 4-kanałowy kontroler Marvell 88SS1074 (z 256 MB bufora DRAM LDDR3-1866), współpracujący z 64-warstwową pamięcią flash 3D TLC NAND BiCS3 firmy SanDisk.
Dysk SSD WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B obsługuje monitorowanie SMART, technologie NCQ, poprawnie wykonuje polecenie TRIM i zapewnia szybkie buforowanie zapisu SLC o pojemności bufora do 8 GB. Takie cechy są wystarczające dla większości scenariuszy do użytku domowego i profesjonalnego. Wysoka prędkość odczytu/zapisu wynosząca 560/530 MB/s gwarantuje imponująco szybkie ładowanie systemu operacyjnego, przeglądarek (w tym tych z dziesiątkami otwartych kart), aplikacji i gier wymagających dużej ilości zasobów. Producent deklaruje imponujący zasób trwałości na poziomie 200 TB, co pozwala na zapisywanie około 50 GB danych dziennie przez 10 lat, czego w zupełności wystarczy dla systemów domowych i biurowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Modyfikacje WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B
Ceny na WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS250G2B0B 250 GB | od 225 zł | 1 oferta | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B 500 GB | od 310 zł | 1 oferta | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS100T2B0B 1 TB | od 546 zł | 1 oferta | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 TB | od 591 zł | 12 oferty |