SSD WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B 500 ГБ
Відео 8Фото 5 |
WD WDS500G2B0B |
|
Внутрішній SSD-накопичувач об'ємом 500 Гб для підключення до порту M. 2 з інтерфейсом SATA 3. Виконаний у вигляді безкорпусного пристрої форм-фактора M. 2 2280. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2019 модельного року, призначений для персональних комп'ютерів, ноутбуків, міні-ПК і HTPC-систем. Апаратною основою цієї моделі став продуктивний 4-канальний контролер Marvell 88SS1074 (з 256 Мб DRAM-буфером LDDR3-1866), що працює у зв'язці з 64-шарової флеш-пам'яттю 3D TLC NAND BiCS3 від SanDisk.
SSD-накопичувач WD Blue SSD 3D NAND M. 2 WDS500G2B0B підтримує моніторинг SMART, технології NCQ, коректно відпрацьовує команду TRIM і забезпечує швидкісне SLC-кешування запису з об'ємом буфера до 8 Гб. Таких характеристик цілком достатньо для абсолютної більшості сценаріїв побутового та професійного використання. Висока швидкість читання/запису 560/530 Мбайт/с, гарантує вражаюче швидке завантаження операційної системи, браузерів (в тому числі з багатьма десятками відкритих вікон), ресурсномістких додатків та ігор. Виробником декларується значний ресурс запису в 200 Тб, дозволяє щодня записувати близько 50 Гб даних протягом 10 років, чого більш ніж достатньо для домашніх і офісних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Модификації WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B
Ціни на WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS250G2B0B 250 ГБ | від 225 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B 500 ГБ | від 310 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS100T2B0B 1 ТБ | від 546 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ | від 591 zł | 15 пропозицій |