SSD WD Blue SN570 WDS500G3B0C 500 GB
Wideo 22Zdjęcia 4 |
WD WDS500G3B0C |
|
Wydajny i niedrogi dysk SSD M.2 o pojemności 512 GB z obsługą PCI-E Gen3 x4 (NVMe v1.3). Należy do początkowej kategorii cenowej, jest przedstawicielem uniwersalnej linii WD Blue, która obejmuje niedrogie dyski SSD NVMe, które są gotowe do rozwiązania dość szerokiego zakresu zadań: od gier i multimediów po pracę z kreatywnymi aplikacjami. Dysk ma kompaktowe rozmiary zgodne ze standardem 2280 i jest kompatybilny ze wszystkimi płytami głównymi wyposażonymi w port M.2 obsługujący 2/4 tory PCI-E Gen3.
Sercem urządzenia jest kontroler SanDisk 20-82-01008-a1, zaprojektowany i wyprodukowany we własnym zakresie przez firmę Western Digital. Jak większość braci z serii Blue, WD Blue SN570 nie może pochwalić się dedykowaną pamięcią dla bufora DRAM. Dysk oparty jest na 96-warstwowej pamięci flash 3D TLC NAND. Interfejs wymiany danych - PCI-E 3.0 4x. W tych warunkach WD Blue SN570 wyciska niemal maksimum, zapisując informacje z maksymalną prędkością 3000 MB/s.
Jednocześnie dane odczytywane są z pamięci z prędkością 3500 MB/s, co jest dość zbliżone do wydajności dysków z PCI-E 4.0. Dodaj do tego przyzwoity IOPS (odczyt 460 000, zapis 450 000), a otrzymasz imponująco szybkie ładowanie systemu operacyjnego, wymagających aplikacji profesjonalnych i nowoczesnych hitów gamingowych, które często ważą ponad 100 GB. Wysoki poziom jakości potwierdza oficjalna pięcioletnia gwarancja producenta oraz imponujące zasoby nadpisywania wynoszące 600 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Blue SN570 WDS500G3B0C 500 GB
WD BLUE SN570 NVME SSD 500GB WDBB9E5000ANC-WRSN | 672 zł |
Dysk WD Blue SN570 500GB SSD | 250 zł |
Western Digital WD Blue SN570 M.2 500 GB PCI Express 3.0 WDS500G3B0C | 242 zł |
Western Digital Blue Sn570 500gb Ssd M.2 Niebieski WDS500G3B0C | 238 zł |
Modyfikacje WD Blue SN570 WDS500G3B0C
Ceny na WD Blue SN570 WDS500G3B0C |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN570 WDS250G3B0C 250 GB | od 177 zł | 16 oferty | ||
WD Blue SN570 WDS500G3B0C 500 GB | od 238 zł | 5 oferty | ||
WD Blue SN570 WDS100T3B0C 1 TB | od 360 zł | 2 oferty | ||
WD Blue SN570 WDS200T3B0C 2 TB | od 510 zł | 4 oferty |