SSD WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 TB
Wideo 9Zdjęcia 10 |
WD WDS100T3B0E |
|
Wydajny i stosunkowo niedrogi dysk SSD M.2 o pojemności 1 TB. Ma kompaktowe wymiary zgodne ze standardem 2280 i jest kompatybilna ze wszystkimi płytami głównymi wyposażonymi w port M.2 z obsługą PCI-E 4.0. Pomimo tego, że należy do średniej półki cenowej i wchodzi w skład linii Blue, to jego możliwości są raczej porównywalne z droższymi i wysokobudżetowymi dyskami SSD z linii WD Black.
Tak naprawdę jest to pierwszy model w historii serii Blue wyposażony w szybki interfejs PCI-E 4.0. Sercem urządzenia jest kontroler bezbuforowy nowej generacji firmy SanDisk, który został opracowany przez wewnętrzny dział Western Digital. Podstawą jest szybka i trwała pamięć - 112-warstwowa pamięć flash 3D TLC NAND. Producent deklaruje identyczne liniowe prędkości odczytu i zapisu – 4150 MB/s.
Oprócz tego urządzenie posiada imponujące wskaźniki IOPS (600 tys. przy odczycie i 750 tys. przy zapisie), zapewniające szybkie ładowanie systemu operacyjnego, profesjonalne aplikacje wymagające dużych zasobów oraz nowoczesne gry z dużym i otwartym światem gry. Pomimo pozycjonowania i przystępnej ceny producent wyposażył dysk w pięcioletnią gwarancję zamiast trzech lat. Zasób do przepisywania to przyzwoite 600 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 TB
Wszystkie ceny 23 →WD Blue SN580 SSD - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 319 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Blue 1TB SN580 NVMe M.2 PCIe Gen4 DGWDCWKT01T3 | 333 zł |
WD Blue SN580 M.2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-WD-141 | 309 zł |
Dysk WD Blue SN580 1TB SSD | 309 zł |
Dysk WD Blue SN580 1TB SSD | 309 zł |
Modyfikacje WD Blue SN580 WDS100T3B0E
Ceny na WD Blue SN580 WDS100T3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 GB | od 215 zł | 21 oferta | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 GB | od 226 zł | 19 oferty | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 TB | od 308 zł | 23 oferty | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 TB | od 529 zł | 18 oferty |