Smartfon Vivo Y33s 128 GB / 8 GB
Wideo 15Zdjęcia 8 |
Vivo Y33s 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G80
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:182 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Vivo Y33s 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VIVO Smartfon VIVO Y33S 8GB+128GB Czarny (Mirror Black)Vivo Y33S to smukły telefon z płaską ramką 2.5D i cienką obudową 8.0 mm. Lekka konstrukcja zapewnia doskonały i wygodny chwyt... więcej.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G80 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji i aplikacji Wyraźny i jasny wyświetlacz o przekątnej 6.58" i rozdzielczości 2408 x 1080 128 GB pamięci wewnętrznej oraz obsługa kart microSD/SDHC/SD MediaMarkt.plZłóż skargę | 887 zł |
Telefon komórkowy vivo Y33s 8 GB / 128 GB - Mirror Black (5659921) | 804 zł |
VIVO Y33s 8/128GB NiebieskiFunkcja Edytora AI pozwala tworzyć stylowe treści wideo i szybko udostępniać je w serwisach... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
VIVO Smartfon VIVO Y33S 8GB+128GB Niebieski (Midday Dream)Vivo Y33S to smukły telefon z płaską ramką 2.5D i cienką obudową 8.0 mm. Lekka konstrukcja zapewnia doskonały i wygodny chwyt... więcej.Korzyści:Ośmio MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
Telefon komórkowy vivo Y33s 8 GB / 128 GB - Midday Dream (5659922) | 919 zł |
VIVO Y33s 8/128GB CzarnyFunkcja Edytora AI pozwala tworzyć stylowe treści wideo i szybko udostępniać je w serwisach... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 479 zł |
Seria Vivo Y (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 1 299 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 720 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 479 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G80, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 711 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 250 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P35, aparat: 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 178 g
od 999 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 768 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 889 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 183 g
od 999 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 708 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 880 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 665, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 171 g
od 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 103 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
Wideo recenzje
Vivo Y33s 8/128GB - smartfon, opinie, cena, procesor, pamięć, bateria, aparaty
26 marca 20231 807 przegląd
REVIEW and Unboxing the New VIVO Y33s
16 października 2021321 przegląd
VIVO Y33S Unboxing and First Impression # Y33S First looks and Design # 50 MP camera # 8gb 128gb #
29 sierpnia 2021192 przegląd
Unboxing vivo Y33s
15 grudnia 2021324 przegląd
Vivo Y33s Unboxing |8GB 128GB | 5,000 mAh | Midday Dream | - iTinbox
6 października 2021427 przegląd
Vivo y33s unboxing | first view | @avcommunicationmobile
30 maja 2022201 przegląd
vivo Y33s Unboxing: Impressive Design!
1 października 2021208 przegląd
VIVO Y33s || REVIEW || FIRST LOOK || Ultra Slim VIVO Y33s Unboxing & Mini Review |50MP Triple Camera
5 września 2021373 przegląd
Vivo Y33s Unboxing |
23 stycznia 2022134 przegląd
Vivo Y33s 8/128gb Mirror Black 50MP Rear Camera | 5000mah | Unboxing & Quick Review
24 listopada 2021657 przegląd
vivo Y33s unboxing||Y33s price in Pakistan ||vivo ||Y33s camera||Y33s colours ||itech
14 października 2021241 przegląd
How to remove screen pinning in vivo y33s | vivo y33s me screen pinning kaise remove kare
2 września 2021471 przegląd
Vivo Y33s unboxing customer feedback | এমন কি ঘটলো যে কাস্টমার Samsung বাদ দিয়ে Vivo y33s কিনলো।
4 kwietnia 20222 456 przegląd
Vivo Y33s Unboxing & Review | Starry Gold & Mirror Black | Vivo Y33s 2022
30 marca 2022837 przegląd
vivo Y33s vs vivo Y21 vs vivo Y33T
10 stycznia 20222 580 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 499 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 640 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 488 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 689 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4700 mAh, 206 g
od 755 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 789 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 624 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 644 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 549 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 561 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 844 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g