Szwajcarski nóż Victorinox Forester
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Victorinox Forester |
|
Nóż szwajcarski Victorinox to rozwiązanie ze średniej półki cenowej o dużych gabarytach (długość po złożeniu 111 mm). Model pozycjonowany jako najlepsze rozwiązanie dla leśniczego i/lub innych sytuacji związanych z rozrywką w lesie: od weekendowego wyjazdu z rodziną po dłuższą wędrówkę po lesie. Posiada ergonomicznie ukształtowaną plastikową rączkę, a w sprzedaży dostępne są wersje w różnych kolorach, w tym czerwony, czarny, biały i zielony.
Dla większej wygody i bezpieczeństwa, szwajcarski nóż Victorinox Forester posiada blokadę ostrza, która ma chronić przed przypadkowym złożeniem głównego ostrza. Model jest w stanie zastąpić do 9 innych narzędzi. Za jeden z głównych dodatków można uznać pilnik z charakterystycznymi zębami, przeznaczony do wygodnego cięcia drewna (małe deski i gałęzie). Reszta zestawu akcesoriów jest dość typowa: jest śrubokręt płaski do dokręcania zapięć, ściągacz do ściągania izolacji z przewodów, wyjmowane pęsety, „trójka” na posiłek poza błogosławieństwami cywilizacji (korkociąg, otwieracz do puszek i otwieracz do butelek ), a także wykałaczkę i szydło.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox Forester
Wszystkie ceny 34 →Victorinox Taschenmesser Forester 12 Funktionen Feststellklinge Korkenzieh | 183 zł |
Victorinox Forester Rot Multitool Czarny,Posrebrzany 0.8363.3 | 217 zł |
Scyzoryk Victorinox Forester, 12 funkcji, dł.111mm, czarny (0.8363.3) | 186 zł |
Scyzoryk Victorinox Forester, 12 f, 111mm, czarny | 286 zł |
Victorinox Scyzoryk Forester Drzewo orzechowe | 279 zł |
- Model Forester 0.8363.3 - posiada czarną rękojeść, wykałaczkę i pęsetę
- Model Forester 0.8361.C - posiada czerwoną rękojeść z czarnymi wstawkami