Szwajcarski nóż Victorinox Forester 0.8361.MC
Victorinox Forester 0.8361.MC |
|
Reprezentujący środkowy segment cenowy szwajcarski nóż marki Victorinox to dość duży model kieszonkowy (po złożeniu długość wynosi 111 mm). Zewnętrznie wyróżnia się dwukolorową konstrukcją (najczęściej w sprzedaży jest wersja czerwono-czarna) i podano, że plastikowa wyściółka ma dwuskładnikową strukturę, która przyczynia się do wygodnego chwytu i zapobiega ślizganiu. Dla dodatkowego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, głownia główna wyposażona jest w blokadę liner lock, która zapobiega przypadkowemu złożeniu.
Szwajcarski nóż Victorinox Forester 0.8361.MC polecany jest do użytku przez leśników i wszystkich, którzy planują wyprawy do lasu: czy to spacer z rodziną, czy pełnoprawna wędrówka po lesie. Zapewnia co najmniej 7 dodatkowych funkcji. Model zastąpi uniwersalne trio turystyczne: otwieracz, korkociąg i otwieracz do puszek, a także śrubokręt płaski do dokręcania łączników, pilnik do drewna, szydło do robienia otworów w gęstych materiałach oraz ściągacz - akcesorium do ściągania izolacji .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox Forester 0.8361.MC
Scyzoryk Victorinox Forester M, Czerwono Czarny | 252 zł |
Victorinox Scyzoryk Forester M Grip One Hand 0.8361.MC | 225 zł |
Scyzoryk Victorinox Forester OneHand M Grip 111mm czerwono-czarny RATY 0 | | 251 zł |
Victorinox Forester Multitool Czerwony,Czarny,Posrebrzany | 201 zł |
Scyzoryk Victorinox Forester M Grip One Hand 0.8361.MC | 225 zł |
- Model Forester 0.8363.3 - posiada czarną rączkę, wykałaczkę i pęsety
- Model Forester 0.8361.C - posiada czerwony uchwyt z czarnymi wstawkami