Szwajcarski nóż Victorinox Classic SD Wood
Zdjęcia 5 |
Victorinox Classic SD Wood |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Classic SD Wood
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Taschenmesser Classic SD Wood 5 Funktionen Klinge Schere Nagelf | 140 zł |
Scyzoryk Victorinox CLASSIC SD WOOD 0.6221.63 walnut - ONE SIZE | 155 zł |
Victorinox Scyzoryk Victorinox Classic SD, Wood, 58 mm | 155 zł |
Scyzoryk Victorinox Classic SD Wood 0.6221.63 - Grawer Gratis | 155 zł |
Scyzoryk Victorinox Classic Sd Wood 0.6221.63 | 155 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →