Punkt dostępu Ubiquiti UniFi6 Mesh (U6-Mesh)
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Ubiquiti UniFi6 Mesh
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 6 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniFi6 Mesh
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UniFi6 Mesh
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Networks Punkt dostępowy z siatki U6 U6-Mesh-US | 1 246 zł |
Ubiquiti UniFi 6 Mesh Access Point / U6-Mesh | 923 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy Access Point WiFi 6 MESH U6-MESH KMUBQAPAC00036A | 935 zł |
Wolnostojący Ubiquiti U6-mesh NET-WLAP-UQI-108 | 849 zł |
Ubiquiti Networks U6-Mesh 4800 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-MESH | 983 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →