Точка доступу Ubiquiti UniFi6 Mesh (U6-Mesh)
Відео 13Фото 8 |
Ubiquiti UniFi6 Mesh
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 6 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi6 Mesh
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi6 Mesh
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Punkt dostępu WiFi 6 Mesh U6-MESH | 916 zł |
Ubiquiti UniFi 6 Mesh Access Point / U6-Mesh | 922 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy Access Point WiFi 6 MESH U6-MESH KMUBQAPAC00036A | 941 zł |
Wolnostojący Ubiquiti U6-mesh NET-WLAP-UQI-108 | 849 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy Access Point WiFi 6 MESH U6-MESH 105908 | 937 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →