Urządzenie sieciowe Ubiquiti PowerBeam M5-300
Zdjęcia 3 |
Potężny bezprzewodowy punkt dostępu Wi-Fi 802.11a / n działający w paśmie 5 GHz. Wykonana w postaci kierunkowej anteny parabolicznej, zapewniającej zysk 22 dBi. Zaprojektowany do montażu na zewnątrz, w pełni zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi i kondensacją. Producent pozycjonuje jako wyspecjalizowane rozwiązanie do organizacji połączeń punkt-punkt Wi-Fi na dużych otwartych przestrzeniach, w tym w granicach osiedli.
Dzięki przetwornikowi o mocy 400 mW i wysokiemu stopniowi kierunkowości - pionowe i poziome kąty wzorca promieniowania są mniejsze niż 10 stopni, jest w stanie zapewnić imponujący, stabilny zasięg komunikacji do 20 km. Atheros MIPS 74Kc jest używany jako procesor sieciowy, pracujący z częstotliwością zegara 560 MHz. Elementy antenowe punktu dostępowego Ubiquiti PowerBeam M5-300 działają w trybie 2x2 MIMO i zapewniają przepustowość bezprzewodową do 150 Mb/s. Urządzenie może również pracować w trybie bridge i obsługuje zasilanie przez port interfejsu LAN 10 / 100BASE-TX z wykorzystaniem technologii Power-over-Ethernet (PoE In). Punkt dostępu działa pod zastrzeżonym systemem operacyjnym Air OS.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Kup Ubiquiti PowerBeam M5-300
Wszystkie ceny 14 →Ubiquiti Networks PBE-M5-300 antena sieciowa Sector Antenna 22 dBi | 390 zł |
Kierunkowa UBIQUITI PBE-M5-300-EU NET-PAN-UQI-052 | 339 zł |
Antena UBIQUITI PowerBeam M5-300 | 339 zł |
Ubiquiti Networks PBE-M5-300 antena Antena sektorowa 22 dBi PBE-M5-300 | 356 zł |
- Temperatura robocza od -40 do + 75 °C