Punkt dostępu Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall (U6-Enterprise-IW)
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall
2023 rokUniFi (zarządzenie w chmurze)Wi-Fi 66 GHz2.5 Gb/sMU-MIMO160 MHzBluetoothPoEWyjście PoEw puszkę instalacyjną
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
6 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 26 dBm, niewymienne
Obsługuje około 600 podłączonych urządzeń, zasięg sieci do 115 metrów kwadratowych.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniFi 6 Enterprise In-Wall
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti UniFi6 Enterprise In-Wall Access Point WiFi 6E 80211ax Tri-Band b | 1 430 zł |
Ubiquiti U6-Enterprise-IW U6 Enterprise In-Wall | 1 483 zł |
Ubiquiti U6-Enterprise-IW | 1 469 zł |
Ubiquiti UniFi AP U6 Enterprise In-Wall U6-ENTERPRISE-IW | 1 541 zł |
Access Point Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall (U6-Enterprise-IW) | 1 456 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →